Жетек модульдік принцип бойынша алюминий тасымалдаушы профиль негізінде, сыртқы қаптамамен құрастырылған. Жетек конструкциясы алюминийден жасалған конструкцияларға қойылатын заманауи талаптарды ескере отырып әзірленген. Жетектің модульдік конструкциясы монтаждауды, іске қосуды-баптауды және техникалық қызмет көрсетуді барынша жеңілдетуге мүмкіндік береді. Басқару, реттеу және диагностика электрондық басқару панелінің көмегімен жүзеге асырылады.
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Есікті қолдану | Көшедегі |
| Қорап конструкциясының типі | Бейінді |
| Автоматты есіктердің сипаттамалары | |
| Кедергіге максималды қысым | 5 кг |
| Максималды ашу жылдамдығы | 150 см/с |
| Жабудың максималды жылдамдығы | 150 см/с |
| Автоматты жабу уақыты | 30 сек |
| Автоматты есіктердің қақпақтарының саны | 2 |
| Кедергілерді анықтаудың электрондық жүйесі | True |
| Өткізу қабілеті | 500 адам/мин |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап750 000 ₸



