Салмағы 125 кг-ға дейінгі кедергісіз бір жапырақты есіктерге арналған топсалы есіктердің кіріктірілген электромеханикалық жетегі
- Жетек ең жоғары дизайн талаптарын қанағаттандыру үшін есік жақтауына немесе жақтауына біріктірілген
- Ашу және жабу жылдамдығы жеке талаптарға сәйкес бейімделе алады
- Электрлік терминал тоқтауы, жабық күйге жеткенге дейін есіктің қозғалысын жылдамдатады
- Қуатты аз тұтыну мүмкіндігі есікті төмендетілген жылдамдықпен ашуға мүмкіндік береді және осылайша ең қатаң қауіпсіздік талаптарына жауап береді
- Кедергілерді анықтау жүйесі кедергінің жанасуын тіркейді және ашу немесе жабу процесін тоқтатады
- Автоматты реверс кедергі анықталған кезде есікті қайтадан ашылатын қалпына келтіреді
Өнім сипаттамасы
| ECturn Inside | |
| Жарманың салмағы (макс.), бір жармалы | 125 kg |
| Жарманың ені (мин.–макс.) | 650 mm - 1100 mm |
| Жетек түрі | Электромеханикалық |
| Ашу бұрышы (макс.) | 110 ° |
| Сол жақты ашу (DIN сол жақта) | Иә |
| Оң жақты ашу (DIN оң жақта) | Иә |
| Есік жармасына монтаждау | Иә |
| Есік жақтауына монтаждау | Иә |
| Механикалық құлмақ | Жоқ |
| Электрлік құлмақ | Иә |
| Электр желісінен ажырату | Кабельді штепсельдік жалғау |
| Басқару сигналының кідірісі (макс.) | 20 s |
| Номиналды қуат | 75 W |
| Токтың сыртқы тұтынушыларына арналған қоректендіру блогы (24 В тұрақты ток) | 600 mA |
| Жұмыс температурасы | -15 - 50 °C |
| Ауаның конденсацияланбайтын ылғалдылығы (макс.) | 95 % |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматика, Ұзақ ашу, Түн, Өшіру. |
| Автоматты функция | Иә |
| Қуатты аз тұтыну функциясы | Иә |
| Сервожетек функциясымен | Жоқ |
| Кедергілерді тану | Иә |
| Автоматты реверс | Иә |
| Push & Go (Итеру және жүру) | реттеледі |
| Басқару пульті | Біріктірілген бағдарламалық қосқыш, TPS бағдарламалық қосқышы, MPS бағдарламалық қосқышы |
| Параметрлерді енгізу | Басқару жүйесі, DPS бағдарламалық қосқышы |
| Стандарттарға сәйкестік | EN 16005 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



