Қайшы жетегі оңтайлы желдетуге арналған жобалық шешім ретінде E 170 230 V
- OL 90 N желдеткіш ашқышы мен E 212 желілік электр жетегін бір құрамдас бөлікке біріктіреді
- Қайшы жабын профиліне біріктірілген
- Тартымды дизайн және ластанудан қосымша қорғаныс
- Монтаждау орны бойынша ашу енін реттеу мүмкіндігі
Қолдану салалары
- Қасбеттерге арналған табиғи желдету
- Ішке қарай ашылатын төменгі аспалы қақпақшалар
- Ағаш, пластик және металл терезелерге монтаждау
- Рамаға монтаждау
Өнім сипаттамасы
| E 170 230 V | |
| Қашықтық i (мин.) | 10 mm |
| Қашықтық i (макс.) | 60 mm |
| Ашу ені (макс.) | 170 mm |
| Желдету кезінде ашу жылдамдығы | 4.9 mm/s |
| Жабу жылдамдығы (макс.) | 4.9 mm/s |
| Итеру күші | 1500 N |
| Тарту күші | 1500 N |
| Үлес салмағы (макс.) | 80 kg/m² |
| Жұмыс кернеуі | 230 V AC |
| Тұтынылатын ток | 0.2 A |
| Тұтынылатын қуат | 50 W |
| Қосу уақыты | 25 % |
| Тамырдың мин. қимасы | 1.5 mm² |
| Тұрғын үйлер саны | 4 Adern |
| Жұмыс температурасы | -5 - 60 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP42 |
| Жүрісті азайту тәсілі | Механикалық |
| Соңғы ұзартылған қалыпта ажырату | Шектік ажыратқыш |
| Соңғы жылжытылған күйде ажырату | Шектік ажыратқыш |
| Шамадан тыс жүктеме кезінде ажырату | Иә |
| Төменгі аспалы терезелерді жақтауға орнату, ішке қарай ашу | Иә |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



