E 350 N кронштейндерінің кең таңдауы бар 230 В шпиндельді жетек
- Ықшам құрылым
- Консольдердің кешенді бағдарламасының арқасында көпжақты қолдану
- Жүктемені алу механизмі және IP65 қорғаныс класы бар берік конструкция
Қолдану салалары
- Табиғи желдетуге арналған жабдықты (230 В) тікелей қасбет немесе шатыр аймағында орнату
- Төменгі, үстіңгі және айналмалы терезелер ішке және сыртқа ашылады
- Ағаш, пластик және металл терезелерге монтаждау
Өнім сипаттамасы
| E 350 N | |
| Жүрістің қолжетімді ұзындығы | 100 mm, 150 mm, 200 mm, 230 mm, 300 mm, 500 mm, 700 mm, 750 mm, 1000 mm |
| Желдету кезінде ашу жылдамдығы | 5 mm/s |
| Басу күші (макс.) | 750 N |
| Ұстау күші (макс.) | 2000 N |
| Итеру күші | 750 N |
| Жұмыс режиміндегі кернеу | 230 В ± 10 % |
| Жұмыс кернеуі | 230 V |
| Тұтынылатын ток | 0.15 A |
| Тұтынылатын қуат | 35 W |
| Қосу уақыты | 50 % |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 2.5 m |
| Тамырдың мин. қимасы | 0.75 mm² |
| Тұрғын үйлер саны | 3 Adern |
| Жұмыс температурасы | -20 - 70 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP65 |
| Қорғау дәрежесі | II |
| Жүрісті азайту тәсілі | Зауыттық баптау |
| Соңғы ұзартылған қалыпта ажырату | жүктемені механикалық ажырату |
| Соңғы жылжытылған күйде ажырату | жүктемені механикалық ажырату |
| Шамадан тыс жүктеме кезінде ажырату | Иә |
| Төменгі аспалы терезелерді жақтауға орнату, ішке қарай ашу | Иә |
| Төменгі аспалы терезелердің қаптамасына монтаждау, ішке қарай ашу | Иә |
| Төменгі аспалы терезелерді жақтауға орнату, сыртқа ашу | Иә |
| Ішке қарай ашылатын бұрылмалы терезелерді рамаға монтаждау | Иә |
| Ішке қарай ашылатын бұрылмалы терезелердің қаптамасына монтаждау | Иә |
| Сыртқа қарай ашылатын бұрылмалы терезелерді рамаға монтаждау | Иә |
| Аспалы терезелерді жақтауға монтаждау, ішке қарай ашу | Иә |
| Үстіңгі аспалы терезелердің қаптамасына монтаждау, ішке қарай ашу | Иә |
| Үстіңгі аспалы терезелерді жақтауға монтаждау, сыртқа қарай ашу | Иә |
| Жатақханалық терезелер, СЫРТҚА ашылуы | Иә |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



