Аса ауыр шатыр терезелеріне арналған шпиндельді жетек
- Өте үлкен тарту және қысу күші
- Берік және коррозияға төзімді конструкциясы кіріктірілген демпфированным соңғы ережелер
- Ең жоғары дизайн талаптарын қанағаттандыру үшін алюминий корпус
- Кронштейндердің кең таңдауы қанаттардың негізгі және бүйірлік жиектеріне орнатудың көптеген нұсқаларын қамтамасыз етеді
- Синхрондау макс. сыртқы басқару құрылғысы жоқ төрт жетектің
- Сынақ EN 12101-2 (NRWG) талаптарына сәйкес жүргізілді.
Қолдану салалары
- Шатырдағы өте ауыр терезелер
- Табиғи желдету, түтін және жылу таратқыш құрылғы (ТҚҚқ), табиғи түтін және жылу тарату жүйесі (ТҚҚҚҚ)
- Сорып шығаратын желдету жүйелері
- Ағаш, пластик және металл терезелерге монтаждау
- Рамаға монтаждау
Өнім сипаттамасы
| E 3000 | |
| Жүрістің қолжетімді ұзындығы | 300 mm, 500 mm, 750 mm, 1000 mm |
| Түтін және жылу тарату үшін ашу жылдамдығы (RWA) | 7,8 мм/с |
| Желдету кезінде ашу жылдамдығы | 7.8 mm/s |
| Басу күші (макс.) | 3000 Н |
| Ұстау күші (макс.) | 25000 N |
| Тарту күші | 3000 N |
| Жұмыс режиміндегі кернеу | 24 Ішінде 25 % |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Тұтынылатын ток | 5 A |
| Тұтынылатын қуат | 91 W |
| Қалдық пульсация | 20 % |
| Қосу уақыты | 30 % |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 3 m |
| Ұзындығы ұзартылған жалғағыш кабель | 5 m, 10 m |
| Тамырдың мин. қимасы | 1 mm² |
| Тұрғын үйлер саны | 3 Adern |
| Жұмыс температурасы | -5 - 75 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Қорғау дәрежесі | III |
| Синхрондау функциясы | Иә |
| Қосымша құлыптау құрылғысының түрі | Бекіту жетегі |
| Жүрісті азайту тәсілі | Зауыттық баптау |
| Соңғы ұзартылған қалыпта ажырату | электрондық |
| Соңғы жылжытылған күйде ажырату | электрондық |
| Шамадан тыс жүктеме кезінде ажырату | Иә |
| 60 секунд ішінде толық ашылуы. | иә, жүрісі 300 мм-ге дейін |
| Табиғи әсер ететін түтін және жылу қабылдағыш (NRWG) құрылғысы ретінде сертификатталған | Иә |
| Табиғи түтін және жылу тарату жүйесі туралы қосымша ақпарат | иә, жүрісі 300 мм-ге дейін |
| Синхрондалған дискілер саны | 4 |
| Жатақханалық терезелер, СЫРТҚА ашылуы | Иә |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



