Бір жапырақты топсалы/маятникті есіктерге арналған қосымша ысырмасы бар белдік ені 950 мм-ге дейінгі еденге арналған есік.
- Бекітілген жабу күші EN3
- Ауыстырусыз оң және сол жақ есіктер үшін пайдалану мүмкіндігі
- Бекіту аймағы бар есік жақтауындағы механикалық бекіткіш 85°/90°/105°/120°
- Жабу жылдамдығы жеке қалаулар бойынша бейімделуі мүмкін
- Гидравликалық соңғы тоқтау, жабық күйге жеткенге дейін есіктің қозғалысын жылдамдатады
- Кіріктірілген демпферлік ашу, ашық есіктерді күшпен тежейді
- Барлық функциялар есіктің үстіңгі жағынан және орнатылған күйде реттеледі
Қолдану салалары:
- Оң және сол топсалы және маятникті есіктер
- Топсалы және маятникті есіктер жармасының ені 950 мм-ге дейін және салмағы 100 кг-ға дейін
- Еденге жасырын монтаждау көлденең қалыпта.
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Geze |
| Түсі | Сұр |
| Жай-күй | Жаңа |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Алюминий |
| Қамту | Хром |
| Жақындатқыштың түрі | Төменгі орналасу |
| Есік жапырағының ені | 950 мм |
| Есіктің максималды ашылу бұрышы | 170 бұршақ. |
| Монтаждау тәсілі | жүкқұжат |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 42.0 |
| Ені | 278 мм |
| Биіктігі | 82 мм |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Күшті реттеу | True |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



