Жарықдиодты сенсорлық түйме
- Көк-қызыл жарықдиодты шамы бар сенсорлық сыйымдылықты ауыстырып-қосқыш
- Команданы белсендірудің визуалды кері байланысы бар жоғары сапалы және санитарлық-гигиеналық талаптарға сай басқару құрылғысы
- Брайль қарпімен жазылған нұсқасы да қол жетімді
- Шыны немесе пластик жақтауы бар нұсқасы қолжетімді
- Қорғау класы IP69
Қолдану салалары
- Кез келген автоматты GEZE есіктерін басқару үшін
- Жасырын монтаждау
Өнім сипаттамасы
| Жарықдиодты сенсорлық түйме | |
| Өлшемдері | 100 x 100 x 10 mm |
| Тұтынылатын ток | 35 mA |
| Шығу | Транзисторлық PNP шығысы |
| Қорғау дәрежесі | IP69 |
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау |
| Кабельдік қосылым түрі | Кабель бұрандалы қысқышқа қосылу үшін дайындалған |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 200 mm |
| Жұмыс температурасы | -30 - 80 °C |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Geze |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



