Жарықдиодты еденге арналған сенсорлық түйме
Автоматты есіктерді басқару түймесі
- Көк-қызыл жарықдиодты шамы бар сенсорлық сыйымдылықты ауыстырып-қосқыш
- Ұзақ қызмет ету мерзімі — бірнеше жүз миллион ауысу циклдары
- Тұрақты көк түспен жанады (өшіруге болады), түрткенде қызыл түспен жанады
- IP69K қорғаудың өте жоғары класы
Қолдану салалары
- Еденнен автоматты есіктерді ыңғайлы басқару үшін
- Қоғамдық тамақтандыру саласында немесе қонақүйлерде пайдалану ұсынылады
Өнім сипаттамасы
| Жарықдиодты еденге арналған сенсорлық түйме | |
| Өлшемдері | 100 x 100 x 17 mm |
| Тұтынылатын ток | 30 mA |
| Шығу | Транзисторлық PNP шығысы |
| Қорғау дәрежесі | IP69K |
| Монтаждау түрі | Түбі |
| Кабельдік қосылым түрі | Кабель бұрандалы қысқышқа қосылу үшін дайындалған |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 2000 mm |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -30 - 80 °C |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



