Автоматты бұрылмалы есіктердің есік тұтқасын басқаруға арналған белсенді инфрақызыл оптикалық қосқыш
- Белсенді инфрақызыл жарық сенсоры
- Қамту аймағын 1,2–2,2 м диапазонында реттеу мүмкіндігі
Қолдану салалары
- Автоматты бұрылмалы есіктерді басқаруға арналған есік тұтқасын басқару
- Шағын кеңістіктерде адамдардың немесе объектілердің болуын тіркеу
- Адам шлюздері мен қауіпсіздік шлюздеріндегі "бос/бос" күйді бақылау
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Өнім сипаттамасы
| AIR 20 | |
| Өлшемдері | 72 x 66 x 49 mm |
| Технология | белсенді инфрақызыл сәулелену |
| Жұмыс тогы | 50 mA |
| Қорғау дәрежесі | IP52 |
| Кабельдік қосылым түрі | Қысқыш терминал |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 5000 mm |
| Датчиктің әрекет ету ауқымын баптау диапазоны | 1,2 - 2,2 м |
| Монтаждау биіктігі (мин.) | 1200 mm |
| Монтаждау биіктігі (макс.) | 2200 mm |
| Жарық шоғының қимасы | 60 х 60 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 - 60 °C |
| Ауаның ылғалдылығы | < 90% салыстырмалы, шық түзілмейді |
| Стандарттарға сәйкестік | EN 60947-5-2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



