Автоматты есіктерді басқаруға арналған теңшелген параметрлері бар радиолокациялық қозғалыс сенсоры
- Күрделі қоршаған орта жағдайлары үшін теңшеу мүмкіндіктері
- Конфигурацияны түймелер немесе қашықтан басқару пульті арқылы теңшеуге болады
- Тұрақты анықтаумен нақты белгіленген радиолокациялық диапазон (тар немесе кең аймақ)
- Біріктірілген қозғалыс сенсоры баяу қозғалыстарды да тіркейді
- Қозғалыс бағытын тану және перпендикуляр қозғалысқа реакцияның болмауы ғимараттағы энергия шығынын азайтады
- Есікті ашуға серпін қажет болған жағдайда ғана беріледі
Қолдану салалары
- Автоматты топсалы, жылжымалы, жиналмалы, карусельді және дөңгелек жылжымалы есіктерді басқару
- Ішкі және сыртқы кіреберіс есіктер
Өнім сипаттамасы
| GC 304 | |
| Өлшемдері | 120 x 80 x 50 mm |
| Технология | Микротолқынды анықтау датчигі |
| Жұмыс тогы | 85 mA |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Кабельдік қосылым түрі | Жүйелік штепсельдік қосқыш |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 5000 mm |
| Монтаждау биіктігі (макс.) | 4000 mm |
| Жұмыс жиілігі | 24.175 GHz |
| Салмақ | 215 g |
| Жұмыс температурасы | -20 - 55 °C |
| Ауаның ылғалдылығы | < 90% салыстырмалы, конденсациясыз |
| Стандарттарға сәйкестік | DIN 18650, EN 16005 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



