Есік қақпағының салмағы 40 кг шыны есіктерге арналған жылжымалы арматура жүйесі
- Салмағы 40 кг-ға дейінгі белдіктерге арналған жылжымалы фитингтер жүйесі
- Шыныға арналған қысқыш профилі бар шыны қақпақшалар үшін 30 мм
- Rollan 40 және 80 үшін бірдей рельсті бағыттағыштар жүйені өзгермелі жұмыс жағдайларына бейімдеуді жеңілдетеді
- Ең аз күшпен қозғалысқа келтірілетін жеңіл жүрісті роликті арбалар
- Есік қаптамасы мен бағыттаушы профиль арасындағы қашықтықты оңай реттеу
- Жиналмалы аспа жинағының пластиналары бағыттаушы профиль мен есіктің үстіңгі жиегі арасындағы ең аз саңылаумен есіктерді орнатуға мүмкіндік береді
- Қызмет ету мерзімі DIN EN 1527 стандартына сәйкес 50 000 сынақ циклі ішінде тексерілген
- Жабық алюминий бағыттаушы профиль шаң мен кірдің енуінен қорғайды
- Төбені қарапайым түзу монтаждау немесе төбеге және қабырғаға бұрышты пайдаланып орнату
- Есік қаптамасы мен бағыттаушы арасындағы қашықтықты оңай реттеу / реттеу орнатылған күйде де мүмкін
Қолдану салалары
- Ішкі аумақтағы жеңіл жылжымалы есіктер үшін
- Тұрғын және әкімшілік үй-жайлардағы өтпелі есіктер мен ішкі қалқалар үшін
- Арматураның ықшамдылығы тіпті шектеулі кеңістікте де оңай орнатуға кепілдік береді
- Бір және көп жапырақты жылжымалы есіктер
- Төбеге немесе қабырға алдына орнату
Өнім сипаттамасы
| Rollan 40 NT шыны | |
| Қаптама материалы | Бір қабатты сынықсыз шыны (ESG-H), Көп қабатты қауіпсіз шыны (ESG-ден VSG) |
| Жарманың салмағы (макс.) | 40 kg |
| Жармалар саны | Бір жармалы |
| Жарманың ені (мин.) | 500 mm |
| Жарманың ені (макс.) | 1420 mm |
| Жарманың биіктігі (макс.) | 3000 mm |
| Жарманың қалыңдығы бастап | 8 mm |
| Жарманың қалыңдығы дейін | 12 mm |
| Рельстік бағыттағыштың геометриясы | тікелей |
| Коррозияға төзімділік EN 1670 | 1 (EN 1670 сәйкес: 0 = анықталмаған, 1-сынып = кәмелетке толмаған, 2-сынып орта, 3-сынып = жоғары, 4-сынып = өте жоғары, 5-сынып = өте жоғары) |
| Пайдалану төзімділігі EN 1527 | 25 000 тексеру циклі |
| Монтаждау түрі | Қабырға |
| Қолмен белсендіру | Иә |
| Түсі | Өңделмеген алюминий |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Легка Хода |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



