Шыны жақтауларға және төбеге орнатуға арналған жылжымалы арматура жүйесі
- Салмағы 140 кг-ға дейінгі белдіктерге арналған жылжымалы фитингтер жүйесі
- Шыны жармалар үшін
- Бір немесе екі жақты жабылатын демпфермен
- Реттелетін биіктікті теңестіру механизмі төбе мен бағыттаушы профиль арасындағы бұзушылықтарды тегістеуге мүмкіндік береді
- Роликті арбадағы дәлме-дәл шарикті мойынтіректер қозғалыс кезінде ерекше дыбыссыз жүрісімен ерекшеленеді
- Қызмет мерзімі DIN EN 1527 стандартына сәйкес 100 000 сынақ циклі ішінде тексерілген
Қолдану салалары
- Ішкі аймақ үшін жиі қолданылатын жылжымалы есіктер
- Тұрғын және әкімшілік үй-жайлар мен конференц-залдар, сондай-ақ қонақ үйлер
- Фурнитураны барлық көрінетін аймақтарда монтаждау
- Бір және көп жапырақты жылжымалы есіктер
- Төбеге бекіту
Өнім сипаттамасы
| Перлан 140 шыны | |
| Қаптама материалы | Бір қабатты сынықсыз шыны (ESG-H), Көп қабатты қауіпсіз шыны (ESG-ден VSG) |
| Жарманың салмағы (макс.) | 140 kg |
| Жармалар саны | Бір жармалы |
| Жарманың ені (мин.) | 500 mm |
| Жарманың ені (макс.) | 1640 mm |
| Жарманың биіктігі (макс.) | 3500 mm |
| Жарманың қалыңдығы бастап | 8 mm |
| Жарманың қалыңдығы дейін | 12.76 mm |
| Рельстік бағыттағыштың геометриясы | тікелей |
| Коррозияға төзімділік EN 1670 | 2 (EN 1670 сәйкес: 0 = анықталмаған, 1-сынып = кәмелетке толмаған, 2-сынып орта, 3-сынып = жоғары, 4-сынып = өте жоғары, 5-сынып = өте жоғары) |
| Пайдалану төзімділігі EN 1527 | 100 000 тексеру циклдары |
| Монтаждау түрі | Қабырға, Төбе |
| DIN бағыты | солға/оңға |
| Бекіткіштердегі қақпақтар | Тік бұрышты |
| Қолмен белсендіру | Иә |
| Беті | анодталған |
| Түсі | EV1 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



