Санитарлық-гигиеналық талаптары жоғары аймақтардағы үлкен және ауыр есіктерге арналған автоматты сызықты жылжымалы есік жүйесі
- Жетек жинағынан, алюминий профильдерінен, бағыттаушы еден профильдерінен және тығыздағыштардан тұрады
- Тапсырыс беруші есік құрылымын өзі таңдай алады
- Есік жақтауын рамалық конструкцияға түсіру және басу арқылы ауа өткізбейтіндігінің жоғарылауы
- Периметрлік тығыздағыш жабық жылжымалы есік жүйесінің тыныс алу қабілетін төмендетеді
- Аурухана жағдайлары үшін оңтайландырылған ашылу ені (бейімделген күшпен ашу, тазалау үшін ашу, кереует өлшеміне қарай ашу)
- Ашық стандартты (BACnet) пайдалана отырып, ғимаратты автоматтандыру жүйесіне желіге қосылуы және біріктірілуі мүмкін.
- Қателерді өздігінен тану және журналға жазу
- Әр түрлі функциялар үшін параметрлерді ерікті түрде орнатумен кірістер мен шығыстар
- Қуат көзі ажыратылған кезде апаттық жағдайда ашуға және жабуға арналған кірістірілген батарея
- Өздігінен тазаланатын роликті арба техникалық қызмет көрсету шығындарын азайтады
- Қосымша механикалық және электрлік құлыптау құрылғылары шығарылады
Қолдану салалары
- Бір жапырақты жылжымалы есік жүйелері
- Санитарлық-гигиеналық талаптарды жоғарылататын ішкі және сыртқы кіреберіс есіктер, мысалы, зертханаларда, таза бөлмелерде, шлюздерде
- Мүмкін болатын ашу ені 800-ден 2500 мм-ге дейін
- Есік жақтауының салмағы 200 кг-ға дейін
- Сәйкес профиль жүйесі — бұл ISO әйнегі бар жұқа жақтаулы профиль жүйесі
Өнім сипаттамасы
| Powerdrive PL-HT | |
| Бір жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Екі жапырақты есік жүйелері үшін | - |
| Жарманың салмағы (макс.), бір жармалы | 200 kg |
| Ашу ені, бір жапырақты есік | 800 mm - 2500 mm |
| Жұмыс температурасы | -15 - 50 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Электр желісінен ажырату | Жетектегі басты ажыратқыш |
| Стандарттарға сәйкестік | DIN 18650, DIN EN ISO 13849: сапа деңгейі D, EN 16005 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



