Жетек
Бекіту жетегі Slimchain, Powerchain немесе E 250 NT жетектерімен бірге қолданылады.
- IQ windowdrive Slimchain, Powerchain және E 250 NT терезе дискілерімен бірге блоктауға арналған жүйелік шешім
- Терезе редукторына кіру арқылы терезені автоматты түрде құлыптау
- Желдің жүктемесіне, жауын-шашынға және ауа өткізбейтіндігіне қойылатын жоғары талаптарға жауап береді
- Терезені ашар алдында құлпын ашатын электрондық орынды анықтау жүйесі
- Соңғы күйдегі электрондық ажырату басқару қателері мен шамадан тыс жүктемелерден қорғайды
- Алты құлыптау нүктесіне дейін пайдалануға мүмкіндік беретін үлкен тарту және қысу күші
- Алты секундта құлыптау/құлпын ашу
- Екі Power lock терезе дискісін және төрт IQ windowdrive дискісін синхрондауға болады
- EN 12101-2 (сеДТО) стандартына сәйкес IQ windowdrive терезе жетектерімен сынақтан өтті
Қолдану салалары:
- Қосымша қауіпсіздік және ауа райы құбылыстарынан қорғау
- Табиғи желдету, түтін және жылу таратқыш құрылғылар (ТҚҚқ), табиғи түтін және жылу таратқыш жүйелер (ТҚҚҚҚ) үшін
- Ауаны бұру және беру жүйелерінің құрамында қолдану
- Ішке қарай ашылатын төменгі аспа, айналмалы, үстіңгі аспа, ортаңғы аспа және айналмалы қақпақшалар
- Ағаш, пластик және металл терезелерге монтаждау
- Есік жақтауына немесе жақтауға орнату
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Geze |
| Жеткізгіштің түрі | Төменгі орналасуы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Жеткізгіштің құрылымы | Иінтіректі |
| Материал | Алюминий |
| Қамту | Хром |
| Түсі | Сұр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Күшті реттеу | Иә |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 42 мм |
| Ені | 278 мм |
| Биіктігі | 82 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



