Бекіту жетегі Slimchain, Powerchain немесе E 250 N жетектерімен бірге қолданылады
- IQ windowdrive Slimchain, Powerchain және E 250 NT терезе дискілерімен бірге блоктауға арналған жүйелік шешім
- Терезе редукторына кіру арқылы терезені автоматты түрде құлыптау
- Желдің жүктемесіне, жауын-шашынға және ауа өткізбейтіндігіне қойылатын жоғары талаптарға жауап береді
- Терезені ашар алдында құлпын ашатын электрондық орынды анықтау жүйесі
- Соңғы күйдегі электрондық ажырату басқару қателері мен шамадан тыс жүктемелерден қорғайды
- Алты құлыптау нүктесіне дейін пайдалануға мүмкіндік беретін үлкен тарту және қысу күші
- Алты секундта құлыптау/құлпын ашу
- Екі Power lock терезе дискісін және төрт IQ windowdrive дискісін синхрондауға болады
- EN 12101-2 (сеДТО) стандартына сәйкес IQ windowdrive терезе жетектерімен сынақтан өтті
Қолдану салалары
- Қосымша қауіпсіздік және ауа райы құбылыстарынан қорғау
- Табиғи желдету, түтін және жылу таратқыш құрылғылар (ТҚҚқ), табиғи түтін және жылу таратқыш жүйелер (ТҚҚҚҚ) үшін
- Ауаны бұру және беру жүйелерінің құрамында қолдану
- Ішке қарай ашылатын төменгі аспа, айналмалы, үстіңгі аспа, ортаңғы аспа және айналмалы қақпақшалар
- Ағаш, пластик және металл терезелерге монтаждау
- Есік жақтауына немесе жақтауға орнату
Өнім сипаттамасы
| Power lock | |
| Рамада талап етілетін орын (мин.) | Әрбір нақты жағдайда кеңістік жеке анықталуы тиіс |
| Қаптамадағы алып жатқан алаң (мин.) | Әрбір нақты жағдайда кеңістік жеке анықталуы тиіс |
| Жүрістің қолжетімді ұзындығы | 22 mm |
| Желдету кезінде ашу жылдамдығы | 3.6 mm/s |
| Итеру күші | 800 N |
| Тарту күші | 800 N |
| Жұмыс режиміндегі кернеу | 24 Ішінде 25 % |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Тұтынылатын ток | 1.5 A |
| Тұтынылатын қуат | 36 W |
| Қосу уақыты | 30 % |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 2 m |
| Ұзындығы ұзартылған жалғағыш кабель | 5 m, 7.5 m |
| Тамырдың мин. қимасы | 0.75 mm² |
| Тұрғын үйлер саны | 4 Adern |
| Жұмыс температурасы | -5 - 70 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP42 |
| Қорғау дәрежесі | III |
| Реттелетін ашу жылдамдығы (желдету) | Иә |
| Табиғи әсер ететін түтін және жылу қабылдағыш (NRWG) құрылғысы ретінде сертификатталған | Иә |
| KNX-пен үйлесімді | Иә |
| Төменгі аспалы терезелерді жақтауға орнату, ішке қарай ашу | Иә |
| Төменгі аспалы терезелердің қаптамасына монтаждау, ішке қарай ашу | Иә |
| Ішке қарай ашылатын бұрылмалы терезелерді рамаға монтаждау | Иә |
| Ішке қарай ашылатын бұрылмалы терезелердің қаптамасына монтаждау | Иә |
| Аспалы терезелерді жақтауға монтаждау, ішке қарай ашу | Иә |
| Үстіңгі аспалы терезелердің қаптамасына монтаждау, ішке қарай ашу | Иә |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Geze |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Болат |
| Түсі | Сұр |
| Қамту | Хром |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жетек түрі | Автоматты |
| Мақсаты | Есіктер үшін |
| Түрі | Жүйе |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



