Үш немесе төрт жапырақты есіктерге арналған қолмен карусельді есік жүйесі
- Есік жақтауын қозғалысқа келтіру үшін қолмен жеңіл басу жеткілікті
- Жүйе автоматты жетекке қарағанда үнемді, себебі DIN 18650 стандартында қарастырылған қауіпсіздік құрылғылары қажет емес
- Есік қақпақшалары бүйір қабырғаларымен дәлме-дәл шайылып бітеді
- Сызбалардан, ауа райынан және шудан тамаша қорғаныс
- Қосымша айналу жылдамдығын шектегіш максимумға жеткенде айналу жылдамдығын реттейді. максималды айналу жылдамдығы
- Қосымша автоматты позициялау құрылғысы өткеннен кейін есікті бастапқы орнына қайтарады
Қолдану салалары
- Үш және төрт жапырақты есік жүйелері
- Сирек қолданылатын ішкі және сыртқы сыртқы есіктер
- Жарықтандыру деңгейі жоғары ғимаратқа керемет кіреберістер
- Тар тіректі-ригельді конструкциялары бар қасбеттер
- Ең жоғары дизайн талаптары бар шыны қасбеттер
- Мүмкін болатын ішкі диаметрі 1800-ден 3600 мм-ге дейін
- Сәйкес профильді жүйелер жұқа жақтаулары, ISO әйнегі, бір шыны, тұтас шыны жүйесі (GGS) және интегралды тұтас шыны жүйесі (IGG) бар профильді жүйелер болып табылады.
Өнім сипаттамасы
| TSA 325 NT қолмен | |
| Қолмен белсендіру | Иә |
| Жылдамдықты шектегішпен (қосымша опция) | Иә |
| Позициялау құрылғысымен (қосымша опция) | Иә |
| Сервожетек функциясымен | Иә |
| Ішкі диаметрі (мин.) | 1800 mm |
| Ішкі диаметрі (макс.) | 3600 mm |
| Үш жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Төрт жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Өткелдің биіктігі | 3000 mm |
| Канапенің биіктігі (мин.) | 75 mm |
| Бүйірлік бөлшектерді орындау | 10 мм ламинатталған қауіпсіздік шыны, 22 мм панель, 34 мм панель, сұраныс бойынша арнайы шыны |
| Шатырдың құрылымы | ДСП жабыны бар шаң өткізбейтін шатыр, Сыртқы қаңылтыр қаптамасы, су өткізбейтін су төгетін төбесі |
| Жарықтандыру | Шатыры бар нұсқада |
| Еден жабыны | Кілемше, кілемше клиенттің қалауы бойынша |
| Ауа шымылдығы | Шатырдың құрылымына байланысты электрмен жылытылатын ауа пердесі, Ыстық сумен жылытылатын ауа пердесі мүмкін |
| Түнгі жармалардың орналасуы | Ішінде, Сыртында |
| Түнгі жапқыштар түрі | қолмен, автоматты |
| Түнгі жармалардың құрылымы | 10 мм ламинатталған қауіпсіздік шыны, ISO стандартты шыны 22 мм, 22 мм панель, Сұраныс бойынша арнайы шыны |
| Құлып | қол, штанга, электромеханикалық |
| Есіктің тұтқалары көлденең немесе тік | Иә |
| Еденге арналған сақина | Иә |
| Едендегі жетек | Иә |
| Мүмкіндігі шектеулі адамдарға арналған түймелер | Иә |
| Стандарттарға сәйкестік | DIN 18650, EN 16005 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Geze |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Ақ |
| Материал | Болат |
| Жетек түрі | Механикалық |
| Мақсаты | Есіктер үшін |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | Жүйе |
| Ашу тәсілі | Мұнаралы (карусельді) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



