Есіктер Powerdrive PL үлкен және ауыр есіктерге арналған автоматты сызықты жылжымалы есік жүйесі
Есік қақпағының салмағы 200 кг-ға дейінгі үлкен және ауыр есіктерге арналған автоматты сызықты жылжымалы есік жүйесі
- үлкен ауыр есік қақпақтарына және үлкен саңылау еніне арналған қуатты жетек
- Ашық стандартты (BACnet) пайдалана отырып, ғимаратты автоматтандыру жүйесіне желіге қосылуы және біріктірілуі мүмкін.
- Қателерді өздігінен тану және журналға жазу
- Есік қозғалысының барлық параметрлерін баптау мүмкіндіктері
- Әр түрлі функциялар үшін параметрлерді ерікті түрде орнатумен кірістер мен шығыстар
- Қуат көзі ажыратылған кезде апаттық жағдайда ашуға және жабуға арналған кірістірілген батарея
- Қосымша механикалық және электрлік құлыптау құрылғылары шығарылады
Қолдану салалары
- Бір және екі жапырақты жылжымалы есік жүйелері
- Жиі қолданылатын ішкі және сыртқы сыртқы есіктер
- Ықтимал ашу ені: 700-3000 мм
- Есік қаптамасының салмағы бір қаптамаға 200 кг-ға дейін
- Сәйкес профильді жүйелер жұқа жақтаулары, ISO әйнегі, бір әйнегі, ESG қысқыш профилі, сондай-ақ жұмыс орнында тұтынушы орнатқан жақтаулары мен ағаш қаптамалары бар профильді жүйелер болып табылады
- Әртүрлі бейінді жүйелер үшін жарамды
Өнім сипаттамасы
| Powerdrive PL | |
| Бір жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Екі жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Жіңішке жиектелген ISO шыны | Иә |
| Жіңішке жиектелген МОНО шыны | Иә |
| Қысқыш клампинг ESG | Иә |
| Рамалық жармалар (тапсырыс беруші орнатады) | Иә |
| Ағаш жармалар (тапсырыс беруші орнатады) | Иә |
| Тереңдігі | 185 mm |
| Жарманың салмағы (макс.), бір жармалы | 200 kg |
| Жарманың салмағы (макс.), 2 жармалы | 200 kg |
| Ашу ені, бір жапырақты есік | 700 mm - 3000 mm |
| Ашу ені, 2-жармалы | 800 mm - 3000 mm |
| Жұмыс температурасы | -15 - 50 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Электр желісінен ажырату | Жетектегі басты ажыратқыш |
| Стандарттарға сәйкестік | DIN 18650, DIN EN ISO 13849: сапа деңгейі D, EN 16005 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Ашу әдісі | Жылжымалы |
| Материал | Болат |
| қызметі | Есіктерге арналған |
| Түрі | Жүйе |
| Жетек түрі | Автоматты |
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | Geze |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қамту | Хром |
| Максималды жүктеме | 200 кг |
| Ені | 2500 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



