Таза конструкциясы бар шағын құрылымдық биіктіктегі автоматты сызықты жылжымалы есік жүйесі
- Биіктігі небәрі 7 см, тозуы төмен өте тыныш тұрақты ток жетегі
- Ашық стандартты (BACnet) пайдалана отырып, ғимаратты автоматтандыру жүйесіне желіге қосылуы және біріктірілуі мүмкін.
- Қателерді өздігінен тану және журналға жазу
- Әр түрлі функциялар үшін параметрлерді ерікті түрде орнатумен кірістер мен шығыстар
- Қуат көзін өшіру сияқты қауіпсіздікке қатысты қателер орын алса, апаттық жағдайда ашуға арналған кірістірілген батарея
- Өздігінен тазаланатын роликті арба техникалық қызмет көрсету шығындарын азайтады
- Қосымша механикалық және электрлік құлыптау құрылғылары шығарылады
Қолдану салалары
- Бір және екі жапырақты жылжымалы есік жүйелері
- Жиі қолданылатын ішкі және сыртқы сыртқы есіктер
- Тар тіректі-ригельді конструкциялары бар қасбеттер
- Ең жоғары дизайн талаптары бар шыны қасбеттер
- Ықтимал ашу ені: 700-3000 мм
- Әрбір есік жақтауының салмағы 125 кг-ға дейін
- Сәйкес профильді жүйелер жұқа жақтаулары, ISO әйнегі, бір шыны, тұтас шыны жүйесі (GGS), интегралды тұтас шыны жүйесі (IGG), сондай-ақ жұмыс орнында тұтынушы орнатқан жақтаулары мен ағаш қаптамалары бар профильді жүйелер болып табылады
Өнім сипаттамасы
| Slimdrive SL NT | |
| Бір жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Екі жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Жіңішке жиектелген ISO шыны | Иә |
| Жіңішке жиектелген МОНО шыны | Иә |
| Тұтас шынылы жүйе (GGS) | Иә |
| Интегралды тұтас шынылы жүйе (IGG) | Иә |
| Рамалық жармалар (тапсырыс беруші орнатады) | Иә |
| Ағаш жармалар (тапсырыс беруші орнатады) | Иә |
| Тереңдігі | 190 mm |
| Жарманың салмағы (макс.), бір жармалы | 125 kg |
| Жарманың салмағы (макс.), 2 жармалы | 125 kg |
| Ашу ені, бір жапырақты есік | 700 mm - 3000 mm |
| Ашу ені, 2-жармалы | 900 mm - 3000 mm |
| Жұмыс температурасы | -15 - 50 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Электр желісінен ажырату | Жетектегі басты ажыратқыш |
| Стандарттарға сәйкестік | DIN 18650, DIN EN ISO 13849: сапа деңгейі D, EN 16005 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Ашу әдісі | Жылжымалы |
| Материал | Болат |
| қызметі | Есіктерге арналған |
| Түрі | Жүйе |
| Жетек түрі | Автоматты |
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | Geze |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қамту | Хром |
| Максималды жүктеме | 125 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



