Есік қаптамасының салмағы 140 кг-ға дейінгі есіктерге арналған автоматты сызықты жылжымалы есік жүйесі
- Диайнердің шығармашылық еркіндігін арттыру үшін қақпақтың биіктігі небәрі 100 мм болатын тегіс дизайн
- Қос роликті арбамен және GCprofile Therm көмегімен біз 140 кг-ға дейінгі белдік салмағын қабылдаймыз
- GEZE Cockpit көмегімен желіні біріктіру мүмкіндігі
- Алдын ала бұрғыланған рельс бағыттағышымен және терең тесіктермен тиімді орнату
- Жаңбыр суын бақыланатын ағызу үшін үздіксіз едендік бағыттаушы шығарылады
- Кіріктірілген өткізгіштер кабельдерді басқаруды жеңілдетеді
- Ашық стандартты (BACnet) пайдалана отырып, ғимаратты автоматтандыру жүйесіне желіге қосылуы және біріктірілуі мүмкін.
- Қателерді өздігінен тану және журналға жазу
- Әр түрлі функциялар үшін параметрлерді ерікті түрде орнатумен кірістер мен шығыстар
- Қуат көзі ажыратылған кезде апаттық жағдайда ашуға және жабуға арналған кірістірілген батарея
- Өздігінен тазаланатын роликті арба техникалық қызмет көрсету шығындарын азайтады
- Қосымша механикалық және электрлік құлыптау құрылғылары шығарылады
- Қарапайым техникалық қызмет көрсетуге арналған сервистік интерфейс
Қолдану салалары
- Бір және екі жапырақты жылжымалы есік жүйелері
- Жиі қолданылатын ішкі және сыртқы сыртқы есіктер
- GCprofile Therm және фрамугасы бар енгізу топтарына арналған кешенді шешім
- Тығыздыққа немесе энергия тиімділігіне қойылатын талаптардың жоғарылауы үшін
- Ықтимал ашу ені: 700-3000 мм
- Есік қаптамасының салмағы бір қаптамаға 140 кг-ға дейін
- Сәйкес профильді жүйелер жұқа жақтаулары бар профильді жүйелер, ISO әйнегі, бір әйнек, GCprofile Therm, ESG қысқыш профилі, сондай-ақ жұмыс орнында орнатылған рамалық сырғымалы белдіктер мен ағаш белдіктер болып табылады
Өнім сипаттамасы
| ECdrive T2 | |
| Бір жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Екі жапырақты есік жүйелері үшін | Иә |
| Жіңішке жиектелген ISO шыны | Иә |
| Жіңішке жиектелген МОНО шыны | Иә |
| Қысқыш клампинг ESG | Иә |
| Рамалық жармалар (тапсырыс беруші орнатады) | Иә |
| Ағаш жармалар (тапсырыс беруші орнатады) | Иә |
| Тереңдігі | 190 mm |
| Жарманың салмағы (макс.), бір жармалы | 120 kg |
| Макс. қаптаманың салмағы, бір жапырақты GCprofile Therm және қос роликті тірек | 140 kg |
| Жарманың салмағы (макс.), 2 жармалы | 120 kg |
| Макс. клапанның салмағы, GCprofile Therm және қос роликті тірегі бар қос жармалы | 140 kg |
| Ашу ені, бір жапырақты есік | 700 mm - 3000 mm |
| Ашылу ені, GCprofile Therm көмегімен бір жапырақты | 1500 mm |
| Ашу ені, 2-жармалы | 900 mm - 3000 mm |
| Ашылу ені, GCprofile термімен қос жармалы | 3000 mm |
| Жұмыс температурасы | -15 - 50 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Электр желісінен ажырату | Жетектегі басты ажыратқыш |
| Стандарттарға сәйкестік | DIN 18650, DIN EN ISO 13849: сапа деңгейі D, EN 16005 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Geze |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Болат |
| Түрі | Жүйе |
| Түсі | Сұр |
| қызметі | Есіктерге арналған |
| Қамту | Хром |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жетек түрі | Автоматты |
| Ашу әдісі | Жылжымалы |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап750 000 ₸



