Салмағы 120 кг шыны қақпақшаларға арналған жылжымалы фитингтер жүйесі
- ESG 10-12 мм және VSG 12,76 мм-ге дейінгі шыны есіктерге арналған жылжымалы арматураның конструкциялық жүйесі, есік жапырағының салмағы 120 кг-ға дейін
- Кіріктірілген фитингтері бар тар құрылым
- Бағыттаушы профильге толығымен ендірілген
- Levolan Smart fix монтаждау жүйесі монтаждау құралын пайдалану қажеттілігін барынша азайтуға мүмкіндік береді — жылдам және ыңғайлы орнату
- Есік жабдығын қарапайым қысу арқылы түпкілікті орнату
- Есіктің жұмсақ тежелуін және соңғы қалыпқа автоматты түрде орнатылуын қамтамасыз ететін, есік жапырағының салмағы 120 кг-ға дейінгі бір немесе екі жақты демпферлік есіктер
- Қызмет мерзімі DIN EN 1527 стандартына сәйкес 100 000 сынақ циклі ішінде тексерілген
Қолдану салалары
- Ішкі аумақтардағы ішкі жылжымалы есіктер үшін, атап айтқанда арнайы дизайн талаптары бар тұрғын және кеңсе аумақтары үшін
- Кез келген бір жапырақты және көп жапырақты жылжымалы есіктер үшін
- Қабырғаға және төбеге орнату үшін (тікелей және жасырын орнату), сондай-ақ шыныға орнату үшін
- Levolan 120 SoftStop көмегімен екі жағынан амортизация
- Тегіс жүрісінің арқасында Levolan 120 SoftStop тұрғын үйлер мен кеңселердегі есіктер үшін тамаша
Өнім сипаттамасы
| Леволан 120 шыны | |
| Қаптама материалы | Бір қабатты сынықсыз шыны (ESG-H), Көп қабатты қауіпсіз шыны (ESG-ден VSG) |
| Жарманың салмағы (макс.) | 120 kg |
| Жармалар саны | Бір жармалы |
| Жарманың ені (мин.) | 640 mm |
| Жарманың ені (макс.) | 1440 mm |
| Жарманың биіктігі (макс.) | 3500 mm |
| Жарманың қалыңдығы бастап | 10 mm |
| Жарманың қалыңдығы дейін | 12.76 mm |
| Рельстік бағыттағыштың геометриясы | тікелей |
| Коррозияға төзімділік EN 1670 | 3 (EN 1670 сәйкес: 0 = анықталмаған, 1-сынып = кәмелетке толмаған, 2-сынып орта, 3-сынып = жоғары, 4-сынып = өте жоғары, 5-сынып = өте жоғары) |
| Пайдалану төзімділігі EN 1527 | 100 000 тексеру циклдары |
| Монтаждау түрі | Қабырға, Төбе, Жасырын төбелік монтаж, Шыныға орнату |
| DIN бағыты | солға/оңға |
| Қолмен белсендіру | Иә |
| Беті | анодталған |
| Түсі | EV1 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Geze |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Болат |
| Түрі | Жүйе |
| Түсі | Сұр |
| қызметі | Есіктерге арналған |
| Қамту | Хром |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ашу әдісі | Жылжымалы |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



