Төрт реттелетін жарық перде конфигурациясы бар автоматты жылжымалы есіктерді басқаруға және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етуге арналған біріктірілген сенсор.
- Инфрақызыл жарық пердесі және үшінші болу сенсоры бар радиолокациялық қозғалыс сенсоры
- Монтаждау биіктігі 3500 мм-ге дейін тұрақты анықтау
- Қосымша жарық призмалары жоқ төрт теңшелетін жарық перде конфигурациясы
- Едендегі үлкен қамту аймағының арқасында жалпы алғанда сенсорлар азырақ қажет
- Lookback функциясы есіктер ашық тұрған кезде есік қақпақтары арасындағы аумақты басқарады
- Параметрлерді орнату және конфигурациялау нұсқаулары тікелей сенсор корпусында орналасқан
- Барлық баптаулар DIP-қосқыш арқылы ыңғайлы орындалады
Қолдану салалары
- автоматты жылжымалы есіктерді басқару және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету
- Ішкі және сыртқы кіреберіс есіктер
Өнім сипаттамасы
| GC 365 | |
| Өлшемдері | 267 x 61 x 38 mm |
| Технология | Микротолқынды анықтау датчигі/белсенді инфрақызыл сәулелену |
| Белсенді инфрақызыл датчиктер саны | 3 |
| Жұмыс тогы | 100 mA |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Кабельдік қосылым түрі | Жүйелік штепсельдік қосқыш |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 3000 mm |
| Монтаждау биіктігі (мин.) | 2000 mm |
| Монтаждау биіктігі (макс.) | 3500 mm |
| Салмақ | 270 g |
| Жұмыс температурасы | -20 - 55 °C |
| Ауаның ылғалдылығы | 0-80% салыстырмалы, конденсациясыз |
| Стандарттарға сәйкестік | DIN 18650, EN 16005 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



