Автоматты жылжымалы есіктерді басқаруға және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етуге арналған біріктірілген сенсор, он реттелетін жарық перде конфигурациясы бар.
- Инфрақызыл жарық пердесі және үшінші болу сенсоры бар радиолокациялық қозғалыс сенсоры
- Монтаждау биіктігі 3500 мм-ге дейін тұрақты анықтау
- Қосымша жарық призмалары жоқ он теңшелетін жарық перде конфигурациясы
- Едендегі үлкен қамту аймағының арқасында жалпы алғанда сенсорлар азырақ қажет
- Қозғалыс бағытын тану және перпендикуляр қозғалысқа жауап бермеу энергияны үнемдеуге көмектеседі
- Барлық параметрлерді қашықтан басқару пульті арқылы жасауға болады
- Бір құрылғыда басқару және қорғау функцияларын біріктіру арқылы орнату шығындарын азайту
Қолдану салалары
- автоматты жылжымалы есіктерді басқару және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету
- Ішкі және сыртқы кіреберіс есіктер
- Еденнің жағымсыз сипаттамалары, мысалы, шағылысатын қасиеттер, кілемше, металл жолақтар
- Қабырғаға, төбеге орнатуға немесе төбеге орнатуға арналған нұсқалар
Өнім сипаттамасы
| GC 363 | |
| Өлшемдері | 270 x 58 x 58 mm |
| Технология | Микротолқынды анықтау датчигі/белсенді инфрақызыл сәулелену |
| Белсенді инфрақызыл датчиктер саны | 2 |
| Жұмыс тогы | 125 mA |
| Шығу | Нөлдік потенциалы бар релелік байланыс |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Кабельдік қосылым түрі | Жүйелік штепсельдік қосқыш |
| Жалғағыш кабельдің ұзындығы | 2600 mm |
| Монтаждау биіктігі (мин.) | 2000 mm |
| Монтаждау биіктігі (макс.) | 3500 mm |
| Салмақ | 250 g |
| Жұмыс температурасы | -25 - 55 °C |
| Ауаның ылғалдылығы | 0-95% салыстырмалы, конденсациясыз |
| Стандарттарға сәйкестік | DIN 18650, EN 16005 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



