Есігіңіз шыныдан, ағаштан, пластмассадан немесе металдан жасалғанына қарамастан, 140 кг—ға дейінгі жүк көтергіштігі бар жылжымалы есігіңізге арналған жылжымалы жабдық жүйесін іздесеңіз, Perlan - тамаша таңдау. Күрделі, мүлдем сенімді технология мен қарапайым дизайнның арқасында ол, мысалы, пайдалану жүктемесі жоғары тұрғын үйлер мен жұмыс орындарында пайдалану үшін өте қолайлы. Ал Perlan жүйесі бағыттағыштардың арнайы геометриясының арқасында жылжымалы есіктің керемет тегіс жүруін қамтамасыз ететіні қандай керемет.
- Салмағы 140 кг-ға дейінгі белдіктерге арналған жылжымалы фитингтер жүйесі
- Шыны жармалар үшін
- Бір немесе екі жақты жабылатын демпфермен
- Реттелетін биіктікті теңестіру механизмі төбе мен бағыттаушы профиль арасындағы бұзушылықтарды тегістеуге мүмкіндік береді
- Роликті арбадағы дәлме-дәл шарикті мойынтіректер қозғалыс кезінде ерекше дыбыссыз жүрісімен ерекшеленеді
- Қызмет мерзімі DIN EN 1527 стандартына сәйкес 100 000 сынақ циклі ішінде тексерілген
Өнім сипаттамасы
| Перлан 140 ағаш | |
| Қаптама материалы | Ағаш, Металл |
| Жарманың салмағы (макс.) | 140 kg |
| Жармалар саны | Бір жармалы |
| Жарманың ені (мин.) | 500 mm |
| Жарманың ені (макс.) | 1640 mm |
| Жарманың биіктігі (макс.) | 3500 mm |
| Жарманың қалыңдығы бастап | 22 mm |
| Жарманың қалыңдығы дейін | 40 mm |
| Рельстік бағыттағыштың геометриясы | тікелей |
| Коррозияға төзімділік EN 1670 | 2 (EN 1670 сәйкес: 0 = анықталмаған, 1-сынып = кәмелетке толмаған, 2-сынып орта, 3-сынып = жоғары, 4-сынып = өте жоғары, 5-сынып = өте жоғары) |
| Пайдалану төзімділігі EN 1527 | 100 000 тексеру циклдары |
| Монтаждау түрі | Қабырға, Төбе |
| DIN бағыты | солға/оңға |
| Қолмен белсендіру | Иә |
| Беті | анодталған |
| Түсі | EV1 |
Ағымдағы бағаны менеджерден сұраңыз.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ваши двери |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



